[ LKS Dunajec Zbylitowska Góra17/12/2017 ]
{ Ogłoszenie }
certyfikat eurorenoma
_ _
{ Mecze }
SENIORZY
Sparing

Dunajec - Pogórze
06.02.16 godz. 13:00 (S.)

Zbiórka godz. 12:15.
_ _
{ Klub }
Stadion
Zarząd
Historia Klubu
_ _
{ Menu }
Strona Główna
Archiwum
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
_ _
{ Seniorzy }
Kadra
Terminarz/Wyniki 14/15
_ _
{ Trampkarze }
Kadra
Terminarz/Wyniki Wiosna 2015
Tabela
Strzelcy
_ _
{ Młodziki }
Kadra
Terminarz/Wyniki 12/13
Strzelcy
Tabela
_ _
{ Online }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 321
Nieaktywowany Użytkownik: 1382
Najnowszy Użytkownik: stopisparla1971Suex
_ _
{ Kadra Seniorzy }
| Kadra 2014/15

Trener: Migduła Marek
Nazwisko ImieData ur.PozycjaBramkiKartkiMinuty/mecze
1Bałut Dawid04.07.95pomocnik/napastnik489/13
2Bibro Mateusz07.09.95napastnik
8
956/13
3Blecharski Kamil26.01.91pomocnik/napastnik
2
1cz,3ż1118/16
4Bobro Jacek10.02.79obrońca1433/18
5Broda Artur18.02.93pomocnik
1
842/10
6Gałuszka Jakub21.07.89pomocnik/napastnik
3
780/11
7Goliński Paweł04.10.92obrońca1453/17
8Grzyb Piotr21.05.84obrońca1ż,1cz551/11
9Jewuła Kamil21.09.86bramkarz1710/19
10Krakowski Sławomir15.04.73obrońca/pomocnik
3
1608/19
11Tadel Mateusz05.05.98pomocnik
2
1342/19
12Jewuła Piotr12.005.97pomocnik94/7
13Papuga Marcin23.12.89pomocnik
2
923/17
14Połeć Mariusz07.08.95obrońca/pomocnik1cz,1ż11287/17
15Radliński Jacek17.03.96pomocnik1024/16
16Rybski Bartłomiej10.09.92pomocnik/napastnik
1
1213/15
17Orłowski Rafał27.06.97obrońca/pomocnik5/1
18Tadel Jakub22.03.90obrońca/pomocnik507/6
19Palej Dawid26.10.93pomocnik/napastnik405/5
20Piekarski Sebastian24.11.98pomocnik/napastnik
1
136/5

|
_ _
{ Komentarze }
| Brak komentarzy. |
_ _
{ Dodaj komentarz }
| Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. |
_ _
{ Treningi. }
Seniorzy
Poniedziałki i środy godz. 18:00
Trener Migduła Marek
tel. 600 391 090
Grupy młodzieżowe

Trener Leskiw Jarosław
tel. 503 774 207
_ _
{ Strzelcy }

Tadel
Jakub - 2

Bibro Mateusz - 2

Rybski Bartłomiej - 2

Broda Artur - 1

Krakowski Sławomir - 1

Piekarski Paweł - 1

Gałuszka Jakub - 1


_ _
{ Tabela }
NazwaMP
1
 MKS Tarnovia Tarnów
Tarnovia1334
2
LKS Wisła Szczucin
Wisła1331
3
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Termalica II1330
4
MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tranowska
Dąbrovia1323
5
KS Zorza Zaczarnie
Zorza1322
6
KS Łukovia Łuków
Łukovia1320
7
LKS Ikar Odporyszów
Ikar1319
8
MLKS Polan Żabno
Polan 1318
9
LKS Wietrzychowice
Wietrzychowice1316
10
LKS Dunajec Zbylitowska Góra
Dunajec1313
11
LKS Victoria Koszyce Małe
Victoria1313
12
ŚKS Unia Niedomice
Unia138
13
LKS Zgłobice
Zgłobice137
13
LKS Pogórze Pleśna
Pogórze135
_ _
{ facebook }
_ _
{ Logowanie }
Logowanie
Rejestracja
Zapomniałem hasła
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie