[ LKS Dunajec Zbylitowska Góra17/12/2017 ]
{ Ogłoszenie }
certyfikat eurorenoma
_ _
{ Mecze }
SENIORZY
Sparing

Dunajec - Pogórze
06.02.16 godz. 13:00 (S.)

Zbiórka godz. 12:15.
_ _
{ Klub }
Stadion
Zarząd
Historia Klubu
_ _
{ Menu }
Strona Główna
Archiwum
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
_ _
{ Seniorzy }
Kadra
Terminarz/Wyniki 14/15
_ _
{ Trampkarze }
Kadra
Terminarz/Wyniki Wiosna 2015
Tabela
Strzelcy
_ _
{ Młodziki }
Kadra
Terminarz/Wyniki 12/13
Strzelcy
Tabela
_ _
{ Online }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 321
Nieaktywowany Użytkownik: 1382
Najnowszy Użytkownik: stopisparla1971Suex
_ _
{ Terminarz/Wyniki 14/15 (seniorzy) }
|
Kolejka I

Godz.

   Data

   Wynik
LKS Victoria Koszyce Małe - MLKS Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska18:00(14.08.14)
1:1
MKS Tuchovia Tuchów - LKS Ikar Odporyszów16:00(15.08.14)
4:3
MKS Tarnovia Tarnów - LZS Iskra Olesno18:00(15.08.14)
7:2
ŚKS Unia Niedomice - LKS Dunajec Zbylitowska Góra18:00(16.08.14)
2:3
LKS Wisła Szczucin - KS Łukovia Łukowa17:00(17.08.14)
6:0
LKS Pogórze Pleśna - LKS Ciężkowianka Ciężkowice18:00(19.08.14)
1:4
Termalica Bruk-Bet Nieciecza II - LUKS Skrzyszów

18:00

(27.08.14)

1:1

Kolejka II

Godz.

   Data

   Wynik
Skrzyszów - Tarnovia18:00(23.08.14)
2:0
Unia - Dąbrovia II18:00(23.08.14)
0:1
Ikar - Termalica II17:00(24.08.14)
2:2
Wisła - Victoria17:00(24.08.14)
4:4
Dunajec - Tuchovia18:00(24.08.14)
2:3
Łukovia - Ciężkowianka18:00(24.08.14)
1:4
Olesno - Pogórze

18:00

(24.08.14)

1:2

Kolejka III

Godz.

   Data

   Wynik
Termalica II - Dunajec16:30(30.08.14)
3:1
Pogórze - Skrzyszów18:00(30.08.14)
2:0
Ciężkowianka - Olesno11:00(31.08.14)
2:1
Unia - Wisła17:00(31.08.14)
2:0
Tuchovia - Dąbrovia II17:00(31.08.14)
4:1
Tarnovia - Ikar18:00(31.08.14)
3:3
Victoria - Łukovia

17:30

(03.09.14)

5:1

Kolejka IV

Godz.

   Data

   Wynik
Skrzyszów - Ciężkowianka17:00(06.09.14)
0:0
Dunajec - Tarnovia17:00(06.09.14)
0:0
Dabrovia II - Termalica II17:00(06.09.14)
4:0
Victoria - Unia17:00(06.09.14)
6:2
Łukovia - Olesno12:00(07.09.14)
1:3
Ikar - Pogórze17:00(07.09.14)
2:0
Wisła - Tuchovia

17:00

(07.09.14)

0:3

Kolejka V

Godz.

   Data

   Wynik

Kolejka VI

Godz.

   Data

   Wynik

Kolejka VII

Godz.

   Data

   Wynik

Kolejka VIII

Godz.

   Data

   Wynik

Kolejka IX

Godz.

   Data

   Wynik

Kolejka X

Godz.

   Data

   Wynik

Kolejka XI

Godz.

   Data

   Wynik

Kolejka XII

Godz.

   Data

   Wynik

Kolejka XIII

Godz.

   Data

   Wynik

Kolejka XIV

Godz.

   Data

   Wynik

Kolejka XV

Godz.

   Data

   Wynik

Wiosna 2015
Kolejka XVI

Godz.

   Data

   Wynik

Kolejka XVII

Godz.

   Data

   Wynik

Kolejka XVIII

Godz.

   Data

   Wynik

Kolejka XIX

Godz.

   Data

   Wynik

|
_ _
{ Treningi. }
Seniorzy
Poniedziałki i środy godz. 18:00
Trener Migduła Marek
tel. 600 391 090
Grupy młodzieżowe

Trener Leskiw Jarosław
tel. 503 774 207
_ _
{ Strzelcy }

Tadel
Jakub - 2

Bibro Mateusz - 2

Rybski Bartłomiej - 2

Broda Artur - 1

Krakowski Sławomir - 1

Piekarski Paweł - 1

Gałuszka Jakub - 1


_ _
{ Tabela }
NazwaMP
1
 MKS Tarnovia Tarnów
Tarnovia1334
2
LKS Wisła Szczucin
Wisła1331
3
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Termalica II1330
4
MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tranowska
Dąbrovia1323
5
KS Zorza Zaczarnie
Zorza1322
6
KS Łukovia Łuków
Łukovia1320
7
LKS Ikar Odporyszów
Ikar1319
8
MLKS Polan Żabno
Polan 1318
9
LKS Wietrzychowice
Wietrzychowice1316
10
LKS Dunajec Zbylitowska Góra
Dunajec1313
11
LKS Victoria Koszyce Małe
Victoria1313
12
ŚKS Unia Niedomice
Unia138
13
LKS Zgłobice
Zgłobice137
13
LKS Pogórze Pleśna
Pogórze135
_ _
{ facebook }
_ _
{ Logowanie }
Logowanie
Rejestracja
Zapomniałem hasła
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie