[ LKS Dunajec Zbylitowska Góra24/03/2017 ]
{ Ogłoszenie }
certyfikat eurorenoma
_ _
{ Mecze }
SENIORZY
Sparing

Dunajec - Pogórze
06.02.16 godz. 13:00 (S.)

Zbiórka godz. 12:15.
_ _
{ Klub }
Stadion
Zarz±d
Historia Klubu
_ _
{ Menu }
Strona Główna
Archiwum
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
_ _
{ Seniorzy }
Kadra
Terminarz/Wyniki 14/15
_ _
{ Trampkarze }
Kadra
Terminarz/Wyniki Wiosna 2015
Tabela
Strzelcy
_ _
{ Młodziki }
Kadra
Terminarz/Wyniki 12/13
Strzelcy
Tabela
_ _
{ Online }
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 321
Nieaktywowany Użytkownik: 741
Najnowszy Użytkownik: stopisparla1971Suex
_ _
{ Terminarz/Wyniki 12/13 (trampkarze) }
|
Kolejka I

godz.

Data

Wyniki:
KS Iskra Tarnów - LKS Rybitwa Ostrów18:00(24.08.12)3:1
KS Metal Tarnów - LUKS Radłovia Radłów14:00(25.08.12)2:15
LKS Dunajec Zbylitowska Góra - LKS Victria Koszyce Małe17:00(27.08.12)3:4
KS Nowa Jastrz±bka - MLKS Polan Żabno16:30(12.09.12)6:3
UKS Lisek Lisia Góra - LKS Rudka17:00(13.09.12)1:1
ASLAN Jadowniki

pauza

pauza

pauza

Kolejka II

godz.

Jadowniki - Dunajec10:00(01.09.12)6:2
Rudka - Metal11:00(01.09.12)3:1
Victoria - Iskra11:00(01.09.12)4:4
Radłovia - Jastrz±bka15:00(03.09.12)5:0
Rybitwa - Lisek17:00(19.09.12)4:1
Polan

pauza

pauza

pauza

Kolejka III

godz.

Lisek - Victoria15:00(05.09.12)5:1
Iskra - Jadowniki17:00(05.09.12)2:0
Metal - Rybitwa17:00(05.09.12)1:6
Jastrz±bka - Rudka17:00(05.09.12)0:6
Polan - Radłovia17:00(05.09.12)0:8
Dunajec

pauza

pauza

pauza

Kolejka IV

godz.

Rudka - Polan11:00(08.09.12)8:0
Rybitwa - Jastrz±bka11:00(08.09.12)4:1
Jadowniki - Lisek12:00(08.09.12)1:7
Dunajec - Iskra16:30(10.09.12)0:3
Victoria - Metal17:00(10.09.12)7:1
Radłovia

pauza

pauza

pauza

Kolejka V

godz.

Polan - Rybitwa11:00(15.09.12)1:5
Radłovia - Rudka12:00(15.09.12)5:1
Metal - Jadowniki14:00(15.09.12)1:6
Jastrz±bka - Victoria11:00(16.09.12)0:6
Lisek - Dunajec16:00(17.09.12)2:3
Iskra

pauza

pauza

pauza

Kolejka VI

godz.

Iskra - Lisek16:00(21.09.12)4:1
Rybitwa - Radłovia11:00(22.09.12)2:3
Jadowniki - Jastrz±bka12:00(22.09.12)
Dunajec - Metal16:00(24.09.12)7:1
Victoria - Polan16:00(24.09.12)10:1
Rudka

pauza

pauza

pauza

Kolejka VII

godz.

Kolejka VIII

godz.

Kolejka IX

godz.

Kolejka X

godz.

Kolejka XI

godz.

|
_ _
{ Treningi. }
Seniorzy
Poniedziałki i ¶rody godz. 18:00
Trener Migduła Marek
tel. 600 391 090
Grupy młodzieżowe

Trener Leskiw Jarosław
tel. 503 774 207
_ _
{ Strzelcy }

Tadel
Jakub - 2

Bibro Mateusz - 2

Rybski Bartłomiej - 2

Broda Artur - 1

Krakowski Sławomir - 1

Piekarski Paweł - 1

Gałuszka Jakub - 1


_ _
{ Tabela }
NazwaMP
1
 MKS Tarnovia Tarnów
Tarnovia1334
2
LKS Wisła Szczucin
Wisła1331
3
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Termalica II1330
4
MLKS D±brovia D±browa Tranowska
D±brovia1323
5
KS Zorza Zaczarnie
Zorza1322
6
KS Łukovia Łuków
Łukovia1320
7
LKS Ikar Odporyszów
Ikar1319
8
MLKS Polan Żabno
Polan 1318
9
LKS Wietrzychowice
Wietrzychowice1316
10
LKS Dunajec Zbylitowska Góra
Dunajec1313
11
LKS Victoria Koszyce Małe
Victoria1313
12
¦KS Unia Niedomice
Unia138
13
LKS Zgłobice
Zgłobice137
13
LKS Pogórze Ple¶na
Pogórze135
_ _
{ facebook }
_ _
{ Logowanie }
Logowanie
Rejestracja
Zapomniałem hasła
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie