[ LKS Dunajec Zbylitowska Góra26/06/2017 ]
{ Ogłoszenie }
certyfikat eurorenoma
_ _
{ Mecze }
SENIORZY
Sparing

Dunajec - Pogórze
06.02.16 godz. 13:00 (S.)

Zbiórka godz. 12:15.
_ _
{ Klub }
Stadion
Zarz±d
Historia Klubu
_ _
{ Menu }
Strona Główna
Archiwum
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
_ _
{ Seniorzy }
Kadra
Terminarz/Wyniki 14/15
_ _
{ Trampkarze }
Kadra
Terminarz/Wyniki Wiosna 2015
Tabela
Strzelcy
_ _
{ Młodziki }
Kadra
Terminarz/Wyniki 12/13
Strzelcy
Tabela
_ _
{ Online }
Go¶ci Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 321
Nieaktywowany Użytkownik: 1094
Najnowszy Użytkownik: stopisparla1971Suex
_ _
{ Terminarz/Wyniki Wiosna 2015 (Trampkarze) }
|
Kolejka I

godz.

Data

Wynik

ZKS Unia Tarnów - LKS Dunajec Zbylitowska Góra10:00 (29.03.15)4:0
LKS Wolania Wola Rzędzińska - MLKS D±brovia Dabrova Tarnowska10:00(28.03.15)4:2
MKS Tarnovia Tarnów - GKS Gromnik16:00(27.03.15)3:1
LZS Olesno - LKS Ikar Odporyszów14:00(28.03.15)6:1
Okocimski Klub Sportowy - KS Iskra Tarnów10:00(28.03.15)4:0
MOSIR Bochnia - LKS Iva Iwkowa

10:00

(28.03.15)

5:0

Kolejka II

godz.

Data

Wynik

D±brovia - Iva16:30(08.04.15)5:0
Iskra - Bochnia11:00(07.04.15)4:0
Ikar - Okocimski17:00(06.05.15)
Gromink - Olesno17:30(21.04.15)0:1
Dunajec - Tarnovia10:00(07.04.15)1:5
Wolania - Unia

16:30

(06.05.15)

Kolejka III

godz.

Data

Wynik

D±brovia - Unia15:30(14.04.15)1:0
Tarnovia - Wolania16:30(10.04.15)0:1
Olesno - Dunajec10:00(11.04.15)5:2
Okocimski - Gromnik13:30(11.04.15)0:0
Bochnia - Ikar16:30(13.04.15)4:0
Iva - Iskra

11:00

(11.04.15)

1:2

Kolejka IV

godz.

Data

Wynik

D±brovia - Iskra17:00(16.04.15)3:0
Ikar - Iva14:00(18.04.15)1:2
Gromnik - Bochnia16:30(17.04.15)5:0
Dunajec - Okocimski11:00(19.04.15)1:2
Wolania - Olesno17:30(17.04.15)6:0
Unia - Tarnovia

10:00

(19.04.15)

4:1

Kolejka V

godz.

Data

Wynik

Tarnovia - D±brovia14:00(23.04.15)1:3
Olesno - Unia13:00(25.04.15)1:6
Okocimski - Wolania12:00(25.04.15)0:2
Bochnia - Dunajec17:00(27.04.15)4:4
Iva - Gromnik16:00(24.04.15)2:1
Iskra - Ikar

11:00

(25.04.15)

3:0

Kolejka IV

godz.

Data

Wynik

Kolejka IV

godz.

Data

Wynik

Kolejka IV

godz.

Data

Wynik

Kolejka IV

godz.

Data

Wynik

Kolejka IV

godz.

Data

Wynik

Kolejka IV

godz.

Data

Wynik

|
_ _
{ Treningi. }
Seniorzy
Poniedziałki i ¶rody godz. 18:00
Trener Migduła Marek
tel. 600 391 090
Grupy młodzieżowe

Trener Leskiw Jarosław
tel. 503 774 207
_ _
{ Strzelcy }

Tadel
Jakub - 2

Bibro Mateusz - 2

Rybski Bartłomiej - 2

Broda Artur - 1

Krakowski Sławomir - 1

Piekarski Paweł - 1

Gałuszka Jakub - 1


_ _
{ Tabela }
NazwaMP
1
 MKS Tarnovia Tarnów
Tarnovia1334
2
LKS Wisła Szczucin
Wisła1331
3
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Termalica II1330
4
MLKS D±brovia D±browa Tranowska
D±brovia1323
5
KS Zorza Zaczarnie
Zorza1322
6
KS Łukovia Łuków
Łukovia1320
7
LKS Ikar Odporyszów
Ikar1319
8
MLKS Polan Żabno
Polan 1318
9
LKS Wietrzychowice
Wietrzychowice1316
10
LKS Dunajec Zbylitowska Góra
Dunajec1313
11
LKS Victoria Koszyce Małe
Victoria1313
12
¦KS Unia Niedomice
Unia138
13
LKS Zgłobice
Zgłobice137
13
LKS Pogórze Ple¶na
Pogórze135
_ _
{ facebook }
_ _
{ Logowanie }
Logowanie
Rejestracja
Zapomniałem hasła
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie