[ LKS Dunajec Zbylitowska Góra17/12/2017 ]
{ Ogłoszenie }
certyfikat eurorenoma
_ _
{ Mecze }
SENIORZY
Sparing

Dunajec - Pogórze
06.02.16 godz. 13:00 (S.)

Zbiórka godz. 12:15.
_ _
{ Klub }
Stadion
Zarząd
Historia Klubu
_ _
{ Menu }
Strona Główna
Archiwum
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
_ _
{ Seniorzy }
Kadra
Terminarz/Wyniki 14/15
_ _
{ Trampkarze }
Kadra
Terminarz/Wyniki Wiosna 2015
Tabela
Strzelcy
_ _
{ Młodziki }
Kadra
Terminarz/Wyniki 12/13
Strzelcy
Tabela
_ _
{ Online }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 321
Nieaktywowany Użytkownik: 1382
Najnowszy Użytkownik: stopisparla1971Suex
_ _
{ Trampkarze młodsi }
|
Nazwisko i Imię

Urodzony

Pozycja

Klub

1Dziuba Hubert
1999-08-04
-
wychowanek
2Duraczyński Dominik
1999-05-15
-
wychowanek
3Groński Mateusz
1998-12-04
-
wychowanek
4Groński Michał
2000-04.12
-
wychowanek
5Ziemian Konrad
1998-11-02
-
wychowanek
6Chmura Mateusz
1998-04-19
-
wychowanek
7Kumorek Gabriel
1998-03-22
-
wychowanek
8Kumorek Krystian
2000-10-25
-
wychowanek
9Szarkowicz Dawid
1998-06-19
-
wychowanek
10Ptak Krzysztof
1999-07-17
wychowanek
11Słuja Krzysztof
1999-07-30
-
wychowanek
12Tadel Mateusz
1998-05-05
wychowanek
13Wiśniewski Kacper
1999-05-02
wychowanek
14Trojanowski Adrian
1999-10-03
-
wychowanek
15Chodak Bartosz
1999-08-13
-
wychowanek
16Ćwik Jakub
2000-01.28
-
wychowanek
17Filip Rafał
1998-01-13
-
wychowanek
18Grzeszczuk Jakub
1999-02-15
-
wychowanek
19Grzywa Patryk
2000-05-16
-
wychowanek
20Pawlak Jan
2000-01-23
-
wychowanek
21Połeć Adrian
1999-11-04
-
wychowanek
|
_ _
{ Treningi. }
Seniorzy
Poniedziałki i środy godz. 18:00
Trener Migduła Marek
tel. 600 391 090
Grupy młodzieżowe

Trener Leskiw Jarosław
tel. 503 774 207
_ _
{ Strzelcy }

Tadel
Jakub - 2

Bibro Mateusz - 2

Rybski Bartłomiej - 2

Broda Artur - 1

Krakowski Sławomir - 1

Piekarski Paweł - 1

Gałuszka Jakub - 1


_ _
{ Tabela }
NazwaMP
1
 MKS Tarnovia Tarnów
Tarnovia1334
2
LKS Wisła Szczucin
Wisła1331
3
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Termalica II1330
4
MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tranowska
Dąbrovia1323
5
KS Zorza Zaczarnie
Zorza1322
6
KS Łukovia Łuków
Łukovia1320
7
LKS Ikar Odporyszów
Ikar1319
8
MLKS Polan Żabno
Polan 1318
9
LKS Wietrzychowice
Wietrzychowice1316
10
LKS Dunajec Zbylitowska Góra
Dunajec1313
11
LKS Victoria Koszyce Małe
Victoria1313
12
ŚKS Unia Niedomice
Unia138
13
LKS Zgłobice
Zgłobice137
13
LKS Pogórze Pleśna
Pogórze135
_ _
{ facebook }
_ _
{ Logowanie }
Logowanie
Rejestracja
Zapomniałem hasła
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie